הילדות הטובות - לגיהנום?

היי חברים,

צוות האתר בהתרגשות! כל כך הרבה קרה לאחרונה!

קודם כל, בילי אייליש המדהימה הוציאה את All The Good Girls Go To Hell, שיר ממכר בטירוף, שמזכיר לנו קצת באווירה את Heathens של טוונטי ואן פיילוטס וזה גם הגיוני כי מסתבר שהם מעריצים שרופים אחד של השני. ואנחנו מעריצים של שניהם. צוות האתר כותבים את זה כרגע עם חולצה של "When we all fall asleep, where do we go" , ומתכננים להחליף בין כובעי גרב של בילי אייליש לבין כובעי גרב של נד, היצור החמוד מקלורין, כל החורף הבא עלינו לטובה. ואם אתם רוצים להצטרף, כמובן שיש מלאי שווה בשבילכם באתר!

ואם כבר מדברים על טוונטי ואן פיילוטס, טיילר ג'וזף הופך לאבא בקרוב! כל הסקלטון קליק הזילו דמעת אושר בהכרזה בעיצומה של הופעה בלייב עם אישתו ג'נה, כשהיא מדגמנת בטן הריונית בצורה מעוררת הערצה. אנחנו עדיין לא התגברנו על טרנץ' ואם אתם מסכימים שלשים מסקנטייפ צהוב על מדי צה"ל ישנים זה לא אותו דבר כמו הג'אמפסוט של טיילר, אז יש אמיתית פה באתר.

עוד בגזרת דברים טובים שקורים בהופעות של טוונטי ואן פיילוטס, פוסט מלון המוכשר הופיע איתם לא מזמן בביצוע השיר Don't Look Back In Anger של אואזיס האגדיים והיה שמח! כולל חיבוקים וגיטרה אקוסטית. אמן ההיפ הופ שחרר לא מזמן אלבום חדש ומדהים, Hollywood's Bleeding שכולל בתוכו את הלהיטים Wow, Sunflower ו-Goodbyes ואנחנו ממליצים לכולם לתת האזנה לאלבום המצויין הזה. מי שרוצה דיסק מקורי של פוסט מלון, נשים לכם בקטגוריה שלו. אחד השירים באלבום, Take What You Want, משלב את טראוויס סקוט ואוזי אוסבורן! רק פוסט מלון יכול לגרום לדברים כאלו לקרות. ואד שירן, שאלבום השת"פ השישי והמגוון שלו מכיל אמני היפ הופ, קאנטרי, פופ, דאבסטפ ומה לא.

עוד בענייני שיתופי פעולה, אריאנה גרנדה, מיילי סיירוס ולנה דל ריי התאחדו לתוך השיר העוצמתי Don't Call Me Angle של אריאנה, ואין ספק שהשיר והקליפ שלו מושקעים בטירוף! וגם: ביטיאס נצפו בשדה תעופה חוזרים מהחופשה שלהם לצלם ריאלטי חדשה כלשהי, וג'ין עורר בהלה בקרב מעריצים כשלא נצפה עם יתר הלהקה, עד שלבסוף שוחררו גם תמונות שלו בשדה תעופה וכולנו נרגענו.

ומה חדש באתר? אנחנו מעדכנים את האתר עם עוד דברים שווים - בין היתר: קטגוריות מוצרים בשביל בית הנייר! מרץ' של מיינקראפט! מוזמנים לשוטט באתר ולמצוא דברים שווים :)

 

תגובות

אד שירן באמת מדהים

צוות האתר, יום חמישי, 19 בספטמבר 2019, 18:55
וגם יש אצלנו מלא דברים שווים שלו באתר, מציעים לבדוק במיוחד חולצות של אד שירן, מעוצבות ממש יפה

אין על אד שירן

אני, יום רביעי, 18 בספטמבר 2019, 20:53
פשוט אמן והמילים שלו מרגשות